Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /

Mzdová/ý účetní - personalistka

Odeslat

Pracovní náplň
Mzdová/ý účetní
dlouhodobá praxe v oboru mzdového účetnictví v příspěvkové nebo státní organizaci
Komplexní zpracování mezd a vedení mzdového účetnictví - výpočtu daní, sociálního a zdravotního pojištění a dalších nutných údajů. Přihlášky a odhlášky zaměstnanců
Zajišťuje srážky exekuce, výplata nemocenských dávek,
Kontroluje správnost převodu z docházkového systému, bonusy, změny osobních údajů apod.
Zajišťování podkladů pro výplatu mezd bankovním převodem
Sleduje legislativní změny, týkajících se problematiky sociálního a zdravotního pojištění, daně z příjmu, výplaty nemocenských dávek apod.
Připravuje pravidelné měsíční zprávy o mzdách, přesčasech, dovolené apod.
Připravuje podklady pro audit (příp. konečné vyúčtování) projektu z oblasti mzdového účetnictví.Provádí roční zúčtování daně z příjmu,evidenční listy.
Sledování a návrhy platových postupů dle platných předpisů, dle potřeby tisk evidenčních a mzdových listů a daňového vyúčtování, příprava mzdových podkladů pro Zprávy o realizaci a Žádostí o platbu.
Požadujeme:
- dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- snaha učit se nové věci
- trestní bezúhonnost
zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu,archivace všech mzdových dokladů.
Volné místo mzdová/ý účetní - personalistka pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC, Ekonomika - mzdové účetnictví - příspěvková organizace

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mzdová/ý účetní - personalistka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /
Ulice: Senovážné náměstí 872
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Živčáková
Telefon: +420 222 122 228

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /