Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou 3 roky; nástup možný ihned; pracovní doba: pondělí - pátek, od 03:15 do 12:00 hodin
- Náplň práce: administrativní práce v rámci budovy banky; třídění a zpracování pošty, cenných zásilek a podobně
- Požadujeme: ÚSO vzdělání
- Nabízíme: stravenky, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti Pracoviště: Praha, Újezd nad Lesy, Klánovice. KONT.: pondělí a čtvrtek 10-11 hod. tel. předem. Hudyma Ivan, tel.: 603 207 820, adresa Budovatelská 155,Praha 9. Volné místo pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti pro lokalitu Praha.
Ivan Hudyma Praha, Inzerováno včera

Řídící pracovníci v oblasti marketingu Osobní jednání po e-mailovém kontaktu. Požadavky: -Praxe v oboru min. 3 roky -Znalost marketingu a PR -Vysokoškolské vzdělaní -Odborná znalost ruštiny, angličtina na dobré úrovni Zkušenost v komunikaci s ruskou klientelou Volné místo řídící ...
SGEM Group s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Strojař/ka - příprava výroby Místo výkonu práce: Čáslavská 52, Chrudim POŽADAVEK: Min. maturita ve strojírenském oboru. Znalost PC - Office, Autocad, ŘP sk. B. Znalost AJ nebo NJ - výhodou. Praxe není podmínkou. Na dobu určitou, v případě spokojenosti možnost na dobu ...
MICHÁLEK s.r.o. Chrudim, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit