FOREPRO s.r.o.

Lesní dělník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Příčná 647/3, 353 01 Mariánské Lázně (lesy v Karlovarském kraji - Slavkovský les a Černý les). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 8:00-16:30 h (5 dní v týdnu). Požadujeme: NUTNÝ řidičský průkaz sk. T, praxe v lese a praxe s motorovou pilou a strojem s hydraulickou rukou výhodou. Zajišťujeme dopravu na pracoviště. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-12:00 h).
Volné místo lesní dělník/ce pro lokalitu Mariánské Lázně.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lesní dělník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: FOREPRO s.r.o.
Ulice: Příčná 647
Město: Mariánské Lázně
PSČ: 353 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jarmila Tremlová
E-mail: Jarmila Tremlová
Telefon: +420 371 653 300

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FOREPRO s.r.o.