VAMOZ - servis, a.s.

Obsluha CNC (frézaři, soustružníci)

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADAVKY:
- min. 1 rok prace na CNC strojích
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost řídích systémů Heidenhain a Simens (výhodou)

Smlouva na dobu určitou.

KONTAKT: osobně každé úterý od 8.00 hod. do 10.00 hod. nebo e-mailem (životopis s sebou)
Volné místo obsluha cnc (frézaři, soustružníci) pro lokalitu Petřvald.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha CNC (frézaři, soustružníci)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: VAMOZ - servis, a.s.
Ulice: Závodní 2015
Město: Petřvald
PSČ: 735 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Karin Bocková
E-mail: personalni@vamoz.cz
Telefon: +420 734 180 377

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VAMOZ - servis, a.s.