Milan Svoboda

*ZÁMEČNÍCI

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. Životopisy zasílejte na e-mail: info@nerezsvoboda.cz, do předmětu e-mailu napište: Životopis. Možná i osobní schůzka POUZE po telefonické domluvě pan Svoboda, tel.: 608 729 768. Výhodou svářečský průkaz TIG (141). Výroba komponentů pro pivovarnický průmysl. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Doba určitá (2 roky) s možností prodloužení. Místo výkonu práce: Za Brněnskou ulicí č.p. 4292, Prostějov.
Volné místo *zámečníci pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: *ZÁMEČNÍCI

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Milan Svoboda
Ulice: Za Brněnskou ulicí 4292
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Svoboda
E-mail: info@nerezsvoboda.cz
Telefon: +420 608 729 768

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Milan Svoboda