Hotel Duo a.s.

Kuchař/ka *

Odeslat

Pracovní náplň
KUCHAŘ/KA*
Zaměstnavatel požaduje: komunikační dovednosti, vyučen v oboru, praxe vítána
Zaměstnavatel nabízí: ubytování a strava
První kontakt: telefonicky 776 108 037 nebo e-mailem: zuzana.nemcova@hotel-duo.cz
Volné místo kuchař/ka * pro lokalitu Horní Bečva.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka *

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Hotel Duo a.s.
Ulice: 216
Město: Horní Bečva
PSČ: 756 57

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Němcová
E-mail: Zuzana Němcová
Telefon: +420 776 108 037

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hotel Duo a.s.