PICORENT s.r.o

RUČNÍ BALIČ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
čistý trestní rejstřík
Kontakt telefonicky pouze ve středu v době od 13:00 do 15:00 hod. nebo osobně v témže čase na adrese Antala Staška 1153/6, České Budějovice
Volné místo ruční balič/ka pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: RUČNÍ BALIČ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PICORENT s.r.o
Ulice: Dobrovodská 2107
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Martínek
E-mail: Tomáš Martínek
Telefon: +420 737 577 696

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PICORENT s.r.o.