NVT Hotels & Resorts s.r.o.

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
vyučení v oboru výhodou, aktivní a pečlivý přístup k práci a zadaným úkolům, časovou flexibilitu, znalost v oboru, k platu prémie
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování
Kontakt e-mailem.
Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Hluboká nad Vltavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 01. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: NVT Hotels & Resorts s.r.o.
Ulice: Bezručova 141
Město: Hluboká nad Vltavou
PSČ: 373 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jindřich Kubeš
E-mail: Jindřich Kubeš

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NVT Hotels & Resorts s.r.o.