DĚLNÍK/DĚLNICE DO VÝROBY ŠKOLNÍCH A KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB - PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Pracovní místo ( DĚLNÍK/DĚLNICE DO VÝROBY ŠKOLNÍCH A KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB - PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, nástup od 1.10.2017, plný pracovní poměr s možností zkráceného. Pracovní doba 6:00 - 14:00.
Požadavky: vyučení, odpovídající zdravotní stav, pečlivost, spolehlivost, aktuální výpis z ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla