INFIPOL Company a.s.

Finanční poradce - makléř

Odeslat

Pracovní náplň
ŘP sk.B, praxe v oboru vítána, vlastní vůz výhodou. Kontakt e-mailem.
Volné místo finanční poradce - makléř pro lokalitu Vlašim.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Finanční poradce - makléř

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance
Pozici nabízí: INFIPOL Company a.s.
Ulice: Husovo nám. 1934
Město: Vlašim
PSČ: 258 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Rozsíval
E-mail: Rozsíval

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INFIPOL Company a.s.