Českomoravská společnost chovatelů, a.s.

molekulární genetik, bioinformatik

Odeslat

Pracovní náplň
Požadovaná znalost a praxe v oblasti NGS metodik, konstrukce DNA a RNA knihoven + analýza sekvenačních dat (technologie MiSeq), vyvíjení a validace metodik detekce SNP pro QTL, práce s Illumina BeadChips, real-time PCR, statistické zpracování dat.
Znalost AJ nutná, znalost NJ, případně dalších jazyků výhodou.
Volné místo molekulární genetik, bioinformatik pro lokalitu Hradištko.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: molekulární genetik, bioinformatik

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, Farmacie a zdravotnictví, Zemědělství a lesnictví, Věda a výzkum
Pozici nabízí: Českomoravská společnost chovatelů, a.s.
Ulice: Benešovská 123
Město: Hradištko
PSČ: 252 09

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Švehlová
Telefon: +420 257 740 380

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Českomoravská společnost chovatelů, a.s.