Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný dělník pneuservisu

Pracovní místo ( Pomocný dělník pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost,
- časovou flexibilitu (celodenní práce každý pracovní den a soboty po dobu asi 6 týdnů),
- vyučení v oboru automechanik výhodou,
- praxe v pneuservisu výhodou.

Nabízíme:
Odměnu v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

POMOCNÝ DĚLNÍK-CE A16 a:8/12/2017 Pomocné práce ve stolárně, výhodou - manuální praxe z výroby, flexibilita, zájem učit se nové věci, doprava firemním autem z FM zajištěna. Kontakt - telefonicky, e-mailem uveden viz výše. Volné místo pomocný dělník-ce pro ...
Stolařství IDEÁL Šebesta s. r. o. Raškovice, Inzerováno před 3 dny

POMOCNÝ DĚLNÍK A16 a:8/12/2017 Pomocné práce na stavbě, dobrý zdravotní stav, praxe s prací na střechách (práce na rodinných domech) Kontakt - telefonicky, e-mailem viz. výše. Volné místo pomocný dělník pro lokalitu Frýdek-Místek.
Tomáš Glogar Frýdek-Místek, Inzerováno před 3 dny

SKLADNÍK-CE - DĚLNÍK-CE A16 a:7/12/2017 Náplň práce: - vychystávání zboží dle plánu expedice; kontrola plánu nakládky; vypracování související dokumentace; spolupráce s výrobními odděleními; kontrola dodávek a urgování výroby potřebných dílů dle plánu; obsluha ...
PLAKOR CZECH s.r.o. Nižní Lhoty, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit