ContiTrade Services s.r.o.

Pomocný dělník pneuservisu

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost,
- časovou flexibilitu (celodenní práce každý pracovní den a soboty po dobu asi 6 týdnů),
- vyučení v oboru automechanik výhodou,
- praxe v pneuservisu výhodou.

Nabízíme:
Odměnu v rozmezí 90 – 110 Kč/hod. (podle praxe a rozsahu vykonávaných prací).

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.
Volné místo pomocný dělník pneuservisu pro lokalitu Havířov.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný dělník pneuservisu

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: ContiTrade Services s.r.o.
Ulice: Frýdecká 1061
Město: Havířov
PSČ: 736 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Odlevák
E-mail: Petr Odlevák
Telefon: +420 558 671 173

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ContiTrade Services s.r.o.