Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný dělník pneuservisu

Pracovní místo ( Pomocný dělník pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost,
- časovou flexibilitu,
- vyučení v oboru automechanik výhodou,
- praxe v pneuservisu výhodou.

Nabízíme:
Odměnu v rozmezí 90 – 110 Kč/hod. (podle praxe a rozsahu vykonávaných ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Dělník v dřevovýrobě - Jihlava 20 000 Kč/měs. Hledáme pracovníky pro firmu zabývající se dřevovýrobou v Jihlavě. Vyučení v oboru není nutné, stačí snaha a chuť pracovat.
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Dělník/dělnice, JEDNA SMĚNA!, Jihlava Pro výrobní společnost 5 km od Jihlavy hledáme dělnice do výroby.
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Dělník v Jihlavě 29 000 Kč/měs. s bonusem 50 000 Kč Odnést si domů 24 000 Kč čistého? Jedná se o reálnou mzdu nových zaměstnanců. Prvních 5 měsíců totiž dostáváte navíc prémii 10 000 Kč!
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit