Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný dělník pneuservisu

Pracovní místo ( Pomocný dělník pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost,
- časovou flexibilitu,
- vyučení v oboru automechanik výhodou,
- praxe v pneuservisu výhodou.

Nabízíme:
Odměnu v rozmezí 90 – 110 Kč/hod. (podle praxe a rozsahu vykonávaných ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Pomocní dělníci ve výrobě První kontakt e-mailem. Dobrá fyzická zdatnost. Práce ve výškách. Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1504, Pohořelice 691 23 Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Volné místo pomocní dělníci ve výrobě pro lokalitu Pohořelice.
Staves.cz, družstvo Pohořelice, Inzerováno včera

montážní dělníci výrobků zařízení místo výkonu práce IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o., D5 Logistic Park 1, Ostrov u Stříbra 11 Jednoduchá manuální práce, nejedná se o pásovou výrobu osobní kontakt: IDEAL- Ostrov u Stříbra: po-pá 7-10¨hod., Volné místo montážní dělníci výrobků zařízení ...
AMBOSELI s.r.o. Kostelec, Inzerováno včera

Dělníce ve strojírenství místo výkonu práce : Červený dvůr 1131/37, Krnov vyučení ve strojírenském oboru není podmínkou, samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost, přizpůsobivost, ochota učit se novým věcem,nástup ihned - životopis s osobními údaji / včetně telefonu a e ...
RAME CZ s.r.o. Krnov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit