TECHNOLOG FINALIZACE

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( TECHNOLOG FINALIZACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
– provádí zlepšování a zefektivňování stávajících výrobních procesů
– optimalizuje výrobní procesy a aktivně se podílí na implementaci CIP
– provádí analýzy efektivnosti výroby
– tvoří layouty výrobních linek / buněk
– podílí se na úpravě norem práce
– navrhuje a spolupracuje na provádění sériových změn
– navrhuje zlepšení, vedoucí ke zrychlení výroby, snížení materiálové a energetické náročnosti
– aktivně se účastní řešení problémů vystávajících na QRQC a navrhuje jejich technická a technologická řešení
– podílí se na výběru a dodání strojů / zařízení pro stávající výrobu
Požadavky:
– praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici
– zkušenost z automobilového průmyslu výhodou
– SŠ, VŠ technického směru
– základní znalost ISO TS 16949 a ISO 14001
– znalost dokumentace a technik kvality
– MS Office
– CAD programy výhodou
– porozumění technickým výkresům
– organizační schopnosti
– schopnost samostatné a týmové práce
Nabízíme:
– práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive
– místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
– 5 týdnů dovolené
– 13. plat
– jazykové a odborné kurzy
– příspěvky na stravu
– pružná pracovní doba
V případě Vašeho zájmu prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com
Volné místo technolog finalizace pro lokalitu Hrádek nad Nisou.