LÁZEŇSKÁ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( LÁZEŇSKÁ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lázně Imperial Karlovy Vary a. s., hledají pro hotel Imperial nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici:

LÁZEŇSKÁ

POŽADUJEME:
* ukončený kurz SANITÁŘ nebo MASÉR ve zdravotnictví,
* znalost Wellness procedur,
* znalost NJ a RJ, či AJ výhodou,
* příjemné vystupování, pečlivost, empatie, spolehlivost, bezúhonnost
* Pracovní doba: 6:45 - 15:15 hod

PRACOVNÍ NÁPLŇ
* příprava a provádění wellness a léčebných procedur,
* výkon pomocných prací pod vedením zdravotnického personálu,
* dodržování zásad provádění procedur, hygieny a bezpečnosti

NABÍZÍME:
* odpovídající mzdové ohodnocení, placené zdravotní volno Sick Days
* získání zkušeností pod vedením špičkových profesionálů
* příjemné a moderní pracovní prostředí,
* personální obědy za 15 Kč
* další zaměstnanecké benefity

KONTAKT:
tel: 353206405, email: HR@imperial-group.cz

Místo výkonu práce: hotel Imperial, Spa Resort Sanssouci
Volné místo lázeňská pro lokalitu Karlovy Vary.