Truhlář nábytkář (převážně ruční)

Pracovní místo ( Truhlář nábytkář (převážně ruční) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o kompletaci nábytku převážně z lamina a dýhy.
Životopis zasílejte na e-mail: postlatpostl.cz
Volné místo truhlář nábytkář (převážně ruční) pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

TRUHLÁŘ, NÁBYTKÁŘ, TESAŘ Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Pracovní doba: jedna směna - 7:00 - 15:00 hod. Požadujeme: - ideálně praxi v oboru truhlář - samostatnost a spolehlivost - pracovitost Nabízíme: prémie Kontakt na tel.: 734 578 443 (mezi 8:00 - 17:00) nebo ...
Duc Blanc Handmade s.r.o. Písek, Inzerováno před 5 dny

TRUHLÁŘ Jsme mladé, ryze české truhlářství a hledáme šikovné truhláře, kterým rádi dáme prostor pro jejich invenci, možnost aktivního se podílení na zakázkách, pracovním postupu, plánování prací. Zabýváme se zakázkovou výrobou truhlářských produktů, práce s ...
Truhlářství Bohemia s.r.o. Kamenný Újezd, Inzerováno před 5 dny

truhlář Praxe min. 1 rok výhodou - možnost zaučení Kontakt: - Ferenčík Oto, tel.: 606778415, e-mail: oto.ferencik@otoelektro.eu Volné místo truhlář pro lokalitu Volary.
OTO ELEKTRO s.r.o. Volary, Inzerováno před 6 dny