BONO auto a.s.

AUTOELEKTRIKÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
A11 a:28/11/2017
Požadujeme:
- vyučen v oboru autoelektrikář s praxí min. 3 roky v oboru
- seřizování a opravy elektrických systémů
- práce s diagnostikou a diagnostiku závad elektrických zařízení
- znalost automobilové technologie
- spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení
- pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci
- pozitivní přístup ke svěřeným úkolům
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz: C, (E výhodou)
Nabízíme:
- zázemí ekonomicky silné a stabilní společnosti
- stálé zaměstnání a pravidelný příjem
- odpovídající finanční ohodnocení závislé od výkonů pracovníka
- moderně vybavené pracoviště
- pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru
- nástup dle dohody
Kontakt:
- telefonicky v čase od 07:00-16:00 hod viz výše
- e-mailem viz. výše
Volné místo autoelektrikář pro lokalitu Frýdek-Místek.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOELEKTRIKÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: BONO auto a.s.
Ulice: Beskydská 2062
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Pončíková
E-mail: Zuzana Pončíková
Telefon: +420 604 191 929

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BONO auto s.r.o.