DISPONENT/-KA SPEDICE

  • Jičín

Pracovní místo ( DISPONENT/-KA SPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DISPONENT/-KA SPEDICE - pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: katerina.nemcova1@sccargo.cz nebo volejte v době od 8.00 -15.00 hod na tel.: 493506265; 724063998 pí Němcová.
Náplň práce: komunikace se zákazníky a partnery, přijímání zakázek dopravy a jejich přepravní zajištění, komunikace s dopravci, řešení problémů, vyjednávání dopravních sazeb, řízení procesu zakázky, vedení příslušné dokumentace a evidence
Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, velmi dobrá znalost AJ (komunikativní úroveň) - PODMÍNKA, další cizí jazyk - VÝHODA, výborné organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita
Praxe na podobné pozici - VÝHODA
Nabízíme: motivační odměny, firemní akce, stravenky, přátelský kolektiv, vzdělávání a další benefity, vhodné i pro absolventy.
Volné místo disponent/-ka spedice pro lokalitu Jičín.