Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Soudní č.p. 988/1, Nusle, 140 00 Praha 4
kontakt: Šandová Markéta, tel.: 261 03 21 06,608 379 461, e-mail: vvpankrac.persatvez.pan.justice.cz
Automechanik Vazební věznice Praha - Pankrác, platové rozpětí dle zápočtu praxe 15380-22130 Kč. Požadujeme vyučení v oboru automechanik ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANICI FIREMNÍHO DODÁVKOVÉHO PARKU AUTOMECHANICI FIREMNÍHO DODÁVKOVÉHO PARKU - Místo výkonu práce: Černín. Upřesňující informace: Nástup možný ihned, možnost práce i na HPP nebo DPP. Kontakt: telefonicky. Volné místo automechanici firemního dodávkového parku pro lokalitu Zdice.
Hornet servis s.r.o. Zdice, Inzerováno včera

Automechanici Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu praha10@autosklo24.cz Kontaktní osoba: paní Brodská Andrea UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Praxe v oboru. Volné místo automechanici pro lokalitu Praha.
Autosklo24 s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

AUTOMECHANICI AUTOMECHANICI - Místo výkonu práce: Neumětely. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Požadavky: ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příplatky za přesčasy. Kontakt: osobně (autoservis Neumětely 187), e-mailem, telefonicky ...
Václav KAČÍREK Neumětely, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit