Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Soudní č.p. 988/1, Nusle, 140 00 Praha 4
kontakt: Šandová Markéta, tel.: 261 03 21 06,608 379 461, e-mail: vvpankrac.persatvez.pan.justice.cz
Automechanik Vazební věznice Praha - Pankrác, platové rozpětí dle zápočtu praxe 15380-22130 Kč. Požadujeme vyučení v oboru automechanik ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK - vhodné i pro ABSOLVENTY - až 37 000 Kč/měs. Baví Vás se hrabat v autech, máte s tím zkušenosti nebo jste vyučeni v oboru? Tak nám neváhejte zaslat svůj životopis na pozici AUTOMECHANIKA a stát se součástí světoznámé francouzské automobilové značky!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 5, Plný úvazek, Inzerováno včera

Automechanik Vyučení v oboru možno nahradit prokazatelnou praxí v délce minimálně 2 roky. Výpis z RT. Chuť učit se novým věcem. Volné místo automechanik pro lokalitu Kladno.
Miroslav Strial Kladno, Inzerováno před 2 dny

Automechanici První kontakt: telefonicky: Mukařovský, tel.: 602 309 418, e-mailem: karel.mukarovsky@oad.cz, osobně: Za Drahou č.p. 171, Liblice. Náplň práce: opravy autobusů. Praxe výhodou. Pracovní doba: 6,00 - 14,30 hod, nebo podle dohody s vedoucím ...
Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. Český Brod, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit