Vězeňská služba České republiky Automechanik

Automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Soudní č.p. 988/1, Nusle, 140 00 Praha 4
kontakt: Šandová Markéta, tel.: 261 03 21 06, e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
Automechanik Vazební věznice Praha - Pankrác, platové rozpětí dle zápočtu praxe 15380-22130 Kč. Požadujeme vyučení v oboru automechanik popřípadě opravář zemědělských strojů, vítána zkušenost s opravami nákladních vozidel a autobusů, řidičské oprávnění skupiny C a D není podmínkou. Doba určitá na 1 rok s následnou možností na dobu neurčitou, dovolená 25dnů + 5dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volana, podnikové stravování, příspěvek z FKSP. Nástup možný ihned či dle dohody.Pracovní doba po-čt 6,30 - 15,15 hod., pá 6,30 - 14,00 hod. Kontakt: pí Šandová, tel.: 261 03 21 06 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
Volné místo automechanik pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Soudní 988
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Markéta Šandová
E-mail: Markéta Šandová
Telefon: +420 261 032 106

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky