architektonickakancelar.cz s.r.o.

asistent/ka architekta

Odeslat

Pracovní náplň
pracovní poměr na dobu neurčitou; možnost i na zkrácený úvazek 20 hod/týden;
Náplň práce: korespondence; vedení adm. agendy; psaní cenových nabídek, smluv; třídění zakázek; základy účetnictví;
ŽIVOTOPISY ZASÍLAT NA E-MAIL zebra@cbox.cz
Volné místo asistent/ka architekta pro lokalitu Třeboň.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: asistent/ka architekta

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: architektonickakancelar.cz s.r.o.
Ulice: Táboritská 1053
Město: Třeboň
PSČ: 379 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. arch. Radek Zeman
E-mail: Ing. arch. Radek Zeman
Telefon: +420 775 995 975

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: architektonickakancelar.cz s.r.o.