osobní asistence a odlehčovací služby

  • Český Těšín

Pracovní místo ( osobní asistence a odlehčovací služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
ZŠ, SOU, SŠ
Kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách (dle z. č. 108/2006 Sb., o soc. službách)
Trestní bezúhonnost
Dobrý zdravotní stav bez omezení
Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Osobnostní vlastnosti - flexibilita, samostatnost, spolehlivost, empatie, odpovědnost, trpělivost
Ochota pracovat v různou denní dobu v průběhu celého dne (dopoledne, odpoledne, večer, příp. v noci) a v různé dny během celého týdne (pracovní dny, víkendy, svátky)
Praxe v oboru vítána
Nabízíme
Pracovní smlouvu, úvazek 1
Mzdový tarif 13.400 Kč + osobní ohodnocení 3.025 Kč po uplynutí zkušební lhůty, zvláštní příplatek 600 Kč
Osobní růst a možnost dalšího prohlubování vzdělání
Práce v dobrém kolektivu
Zázemí stabilní organizace

Předpokládaný nástup: 15. 10. 2017
Výběrové řízení proběhne dne 20. 9. a 22. 9. 2017 v kanceláři střediska TABITA Český Těšín, Třanovice, Třanovského 1758/10, 737 01 Český Těšín (budova střediska LYDIE, denní stacionář).
Přihlášky ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte do 19. 9. 2017 do 10.00 h na e-mail: asistence.respit@slezskadiakonie.cz. Do předmětu e-mailu uveďte VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ TABITA.
Na základě posouzení zaslaných dokumentů budou uchazeči pozváni k výběrovému řízení dne 20. 9. 2017, příp. 22. 9. 2017 v hodinách dle individuální domluvy e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo osobní asistence a odlehčovací služby pro lokalitu Český Těšín.