AGROSPOL Výprachtice s.r.o.

AGRONOM/KA

Odeslat

Pracovní náplň
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Místo výkonu práce: Výprachtice č.p. 288, 561 34 Výprachtice
Požadujeme: ŘP sk. B
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo agronom/ka pro lokalitu Výprachtice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AGRONOM/KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: AGROSPOL Výprachtice s.r.o.
Ulice: 288
Město: Výprachtice
PSČ: 561 34

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Chládková
E-mail: Marie Chládková
Telefon: +420 736 535 817

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AGROSPOL Výprachtice s.r.o.