Emanuel ANDREJ

Krejčí

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 222 210 167, nebo e-mailem na adresu andrej@krejcovstviandrej.cz, nebo osobně na adresu Krakovská 1363/12, Praha 1 - Nové Město (pracovní dny 9:00 - 17:00)
Kontaktní osoba: pan Andrej Emanuel
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Pracoviště Krakovská 12, Praha 1, osobní schůzku sjednat předem telefonicky, anglický jazyk aktivní (pasivní)
Volné místo krejčí pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 07. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Krejčí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Emanuel ANDREJ
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Emanuel Andrej
E-mail: Emanuel Andrej
Telefon: +420 603 878 066

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Emanuel ANDREJ