Účetní, personalista

Pracovní místo ( Účetní, personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme znalost účetnictví příspěvkové organizace, dva roky praxe v účetnictví.
Volné místo účetní, personalista pro lokalitu Třešť.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

MZDOVÁ ÚČETNÍ, až 30 000 Kč Pokud máš zájem o administrativu, personální oblast a mzdové účetnictví, právě se před Tebou otevírá šance najít pracovní uplatnění v této oblasti.
Grafton Recruitment s.r.o. Planá nad Lužnicí, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

► ÚČETNÍ s AJ◄ ABSOLVENTI VÍTÁNI #Hradec Králové Pokud máte zájem nastartovat svou další kariéru, baví Vás práce s čísly a chcete být součástí mezinárodní společnosti, pak se neváhejte ozvat.
Grafton Recruitment s.r.o. Hradec Králové, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

ÚČETNÍ MATERIÁLU s AJ #ABSOLVENTI Hledáme zkušeného člověka na pozici ÚČETNÍ MATERIÁLU s možností naplno využít znalost anglického jazyka.