Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač-prodavačka pojízdné prodejny

Pracovní místo ( Prodavač-prodavačka pojízdné prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v prodeji
- pracovní dny úterý - pátek
- mzda 18 000Kč + provize z tržeb
Kontakt: telefonicky kdykoli Kovaříková Lenka, tel. 724 823 471
Volné místo prodavač-prodavačka pojízdné prodejny pro lokalitu Bošice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka Požadujeme-praxe v obchodě výhodou,příjemné vystupování,samostatnost,spolehlivost, flexibilita,potravinářský průkaz, základní znalost na PC. Nabízíme-dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti,možnost profesního růstu ,vstupní ...
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Veselí nad Lužnicí, Inzerováno před 2 dny

prodavač/ka, pokladní vyučení nebo praxe v oboru, nevyučené pracovníky zaučíme prodejny potravin Jednoty OD Tábor příspěvek na stravování, penzijní připojištění Kontakt: telefonicky, emailem. Volné místo prodavač/ka, pokladní pro lokalitu Tábor.
Jednota, obchodní družstvo Tábor Tábor, Inzerováno před 2 dny

Prodavačka Kontakt mailem. So + Ne. Volné místo prodavačka pro lokalitu Tábor.
SALE - PRAHA s.r.o. Tábor, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit