Obchodní reprezentant/reprezentantka

  • Nebovidy

Pracovní místo ( Obchodní reprezentant/reprezentantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Hamzová Jiřina, tel.: 321761818 po - pá 7 - 14:30 hod, e-mail: hamzova@vyfuky-tyll.cz

Náplň práce
- Spolupráce na plnění stanovených cílů a úkolů obchodního oddělení
- Obchodní aktivity - nové akvizice, udržení a péče o stávající zákazníky
- Evidence a reporting obchodních aktivit
- Dodržování obchodní a marketingové strategie

Požadavky
- SŠ vzdělání ideálně v oblasti obchodu
- Znalost práce v IS Premier výhodou
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Obchodní dovednosti
- Organizační a komunikativní schopnosti
- Příjemné a profesionální vystupování
- Velmi dobré prezentační a vyjednávací dovednosti
- Znalost MS Office na velmi dobré úrovni
- Pozitivní náladu, energii a chuť do práce
- Časovou flexibilitu a ochotu cestovat
- Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
- Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
-Zázemí stabilní společnosti. Rosteme již 25 let!
-Notebook, mobilní telefon
-Nástup možný dle dohody
Volné místo obchodní reprezentant/reprezentantka pro lokalitu Nebovidy.