DISPEČER ZIMNÍ ÚDRŽBY

  • Liberec

Pracovní místo ( DISPEČER ZIMNÍ ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- řídí činnost cestmistrovství mimo pracovní dobu
- vyřizuje dotazy třetích osob volajících na dispečerskou linku v rámci zimní údržby
- odpovídá za sjízdnost silnic v zimním období na oblasti Liberec
- vede předepsanou dokumentaci k průběhu dispečerské služby zimní údržby a skladového hospodářství střediska
- sleduje vývoj a předpovědi počasí
- zaznamenává údaje do elektronického deníku zimní údržby
- řídí nasazení posádek a mechanizmů v závislosti na vývoji počasí a stavu komunikací
- zajišťuje dispečersko-zpravodajskou službu formou hlášení v internetové aplikaci
- soustřeďuje informace o sjízdnosti na příslušném území a vyhodnocuje jejich význam pro výkon zimní údržby
Požadujeme:
- SOU/SŠ
- praxe na pozici dispečera výhodou
- dobrou znalost oblasti Liberec a okolí
- výborné komunikační dovednosti podmínkou
- odolnost vůči stresu
- časová flexibilita
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, předvídavost
- výborné organizační schopnosti
- ŘP sk. B
- uživatelská znalost MS Office, internet
Nabízíme:
- pracovní poměr od 1. 11. 2017 do 31. 3. 2017
- práce pouze o víkendu nebo ve svátek 12h
- zajímavé platové ohodnocení
- místo výkonu práce: České mládeže 1247/30, 460 06 Liberec 6
Volné místo dispečer zimní údržby pro lokalitu Liberec.