CAD/CAM PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Pracovní místo ( CAD/CAM PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
* KO: Matěj Žurek, životopis zašlete na e-mail: infoatcnc-pama.cz.
VŠ/SŠ technického zaměření, praxe v programování CNC strojů V CAD/CAM, technické myšlení a prostorová představivost, časová flexibilita.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: tvorba programů pro obráběcí stroje v CAD/CAM ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

Programátor - analytik Náplň práce: Programování databázových ekonomických systémů, základní znalosti programování a architektury databázových systémů. Nabízíme: Mobilní telefon, sickdays, prémie. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: ...
TILL CONSULT a.s. Přerov, Inzerováno před 2 dny

PLC PROGRAMÁTOR Využijte jedinečnou příležitost využít své zkušenosti a pracovat pro zajímavou mezinárodní společnost. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici: PLC PROGRAMÁTOR
Grafton Recruitment s.r.o. Opava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Technik/čka-elektrikář/ka-programátor/ka PLC Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem, telefonicky PO-PÁ 9-14 hod. Požadujeme: -ŘP sk. B -Programování v DetStudio a AWDet -Vyhláška 50 -Zkušenosti s PLC -Základní znalost mechaniky a hydrodynamiky -Zručnost a samostatnost Náplň práce: ...
CSO OSTRAVA s. r. o. Ostrava, Inzerováno před 2 dny