CNC PAMA group s.r.o.

CAD/CAM PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Odeslat

Pracovní náplň
* KO: Matěj Žurek, životopis zašlete na e-mail: info@cnc-pama.cz.
VŠ/SŠ technického zaměření, praxe v programování CNC strojů V CAD/CAM, technické myšlení a prostorová představivost, časová flexibilita.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: tvorba programů pro obráběcí stroje v CAD/CAM systémech SolidWorks nebo GibbsCAM, programování pro CNC soustruhy a frézy, komplexní technologická příprava dílů určených pro obrábění na CNC strojích, ověřování na počítačových simulacích a tvorba případné optimalizace.
Volné místo cad/cam programátor cnc strojů pro lokalitu Opava.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CAD/CAM PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: CNC PAMA group s.r.o.
Ulice: Jaselská 2942
Město: Opava
PSČ: 746 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Matěj Žurek
E-mail: Matěj Žurek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CNC PAMA group s.r.o.