Doručovatel/ka listovní motorizovaný s řízením dodejna II Pardubice, Palackého

  • Pardubice

Pracovní místo ( Doručovatel/ka listovní motorizovaný s řízením dodejna II Pardubice, Palackého ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce:
* příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností
* uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách
* příprava, třídění a doručování propagačního materiálu
* výplata poštovních poukázek a důchodů
* vyúčtování po návratu na pracoviště
* poskytování informací k poštovním službám a jejich nabídka
* zjišťování potřeb zákazníka ve svěřené oblasti
* vyhledávání nových obchodních příležitostí
* aktivní nabídka produktů smluvních partnerů pošty (finanční a pojišťovací služby)
Požadujeme:
* trestní bezúhonnost i absolvent
* řidičský průkaz skupiny B
* odolnost vůči stresu a fyzické zátěži
* aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě
* dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
* spolehlivost a pečlivost
* základní znalost práce s počítačem
Zaměstnanecké výhody:
*nástup ihned nebo dle dohody
* zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
* možností aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy
* různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty
* rozvojem obchodních dovedností
První kontakt e-mailem.
Volné místo doručovatel/ka listovní motorizovaný s řízením dodejna ii pardubice, palackého pro lokalitu Pardubice.