Léčebné lázně Jáchymov a. s.

MASÉR V LÁZNÍCH

Odeslat

Pracovní náplň

Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Osvědčení o absolvování kurzu - nižší zdravotní pracovník - způsobilost k výkonu povolání ve smyslu zákona č. 96/2004 Sb, vítány jsou doplňující masérské kurzy - lávové kameny, baňkování, thajská masáž, indická masáž hlavy, lymfatická masáž, anticelulitidní masáž, aj. znalost cizího jazyka výhodou, aktivní přístup k práci, měsíční prémie dle praxe a vzdělání v oboru.

Nabízíme:
aktivní podpora dalšího vzdělávání, zaměstnanecké výhody a benefity - obědy za 22 Kč, 5 týdnů dovolené, možnost výměnných rekreací za výhodnou cenu, slevy na vstup do aquacentra, výroční odměny, odměny dovolenou a vánoce

Místo výkonu práce: Jáchymov
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Léčebné lázně Jáchymov a.s., se sídlem T.G.Masaryka 415, 362 Jáchymov, IČO 29211808, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Volné místo masér v lázních pro lokalitu Jáchymov.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MASÉR V LÁZNÍCH

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Ulice: T. G. Masaryka 415
Město: Jáchymov
PSČ: 362 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Kuchařová
E-mail: nabor@laznejachymov.cz
Telefon: +420 702 153 251

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Léčebné lázně Jáchymov a. s.