DOMY D.N.E.S. s.r.o.

ROZPOČTÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
- ŘP sk. B
Volné místo rozpočtář pro lokalitu Střítež.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ROZPOČTÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: DOMY D.N.E.S. s.r.o.
Ulice: Hrotovická-Průmyslová Zóna 169
Město: Střítež
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renata Foretníková
E-mail: Renata Foretníková
Telefon: +420 568 841 104

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DOMY D.N.E.S. s.r.o.