SV metal spol. s r.o.

ZÁMEČNÍK/-CE - BRUSIČ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
BRUSIČ/-KA - ZÁMEČNÍK/-ICE ve strojírenské zakázkové výrobě, pracoviště Divec u Hradce Králové.
- Jednosměnný provoz, nástup dohodou.
- Náplň práce: zámečnické práce, odjehlování, znalost strojírenských výkresů výhodou, ne podmínkou (zaučíme). Motivační systém (osobní ohodnocení, odměna za výkon, bonus za produktivitu, odměna za kvalitu, odměna za přivedení nového zaměstnance, odměna za přínos, úsporu nebo zlepšovací návrh).
Podrobnější informace se dozvíte při osobním pohovoru.
- Životopisy zasílejte na e-mail: josbs@svmetal.cz
- Informace o firmě naleznete na www.svmetal.cz
Volné místo zámečník/-ce - brusič/-ka pro lokalitu Divec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZÁMEČNÍK/-CE - BRUSIČ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SV metal spol. s r.o.
Ulice: 99
Město: Divec
PSČ: 500 03

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SV metal spol. s r.o.