Mzdový/-á účetní, personalista/-tka

  • Jičín

Pracovní místo ( Mzdový/-á účetní, personalista/-tka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oblastní nemocnice Jičín a.s. přijme zaměstnance na pozici:
mzdová/-vý účetní, personalista/-tka
Písemné žádosti s profesním životopisem zasílejte na adresu ON Jičín personální oddělení, Bolzanova 512, 50601 Jičín nebo na email: personal@nemjc.cz
Případné dotazy zodpoví Ing. R. Doubková, tel. 493 582 222.

Co budete dělat:
- zpracovávat mzdovou a daňovou agendu zaměstnanců, personální agendu,
- zpracovávat daně z příjmu ze závislé činnosti, pojistné na sociální a zdravotní pojištění,
- roční zpracování DPFO,
- další související činnosti (hlášení, ELDP, potvrzení o mzdách, exekuční srážky a jiné).

Nabízíme
- zázemí dlouhodobě stabilního zaměstnavatele,
- odpovídající mzdové ohodnocení,
- podpora profesního růstu,
- příspěvek na stravování,
- 5 týdnů dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění,
- výkonnostní odměny a další zaměstnanecké benefity.

Požadujeme
- SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru,
- praxe min. 3 roky na podobné pozici,
- orientace v pracovněprávních, mzdových a daňových předpisech,
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
- schopnost samostatné práce i práce v týmu,
- znalost práce na PC (Windows, Excel),
- vysoké pracovní nasazení, pečlivost, zodpovědnost a loajalita.
Volné místo mzdový/-á účetní, personalista/-tka pro lokalitu Jičín.