PRODAVAČKA POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ TYPU MASNA/UZENINY

  • Kraslice

Pracovní místo ( PRODAVAČKA POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ TYPU MASNA/UZENINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky J. Zídek 702 018 042
- e-mailem: zidek@rabbit.cz

Pracovní doba dle domluvy se zaměstnavatelem

Náplň práce:
- prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se
- vyučení v oboru nebo praxe - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování

Nabízíme:
- práci pro stabilní českou společnost
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost zkráceného úvazku

Zaměstnanecké výhody:
- nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky
na nákup v prodejnách RABBIT

Místo výkonu práce: 5. května, Kraslice 358 01
Volné místo prodavačka potravinářského zboží typu masna/uzeniny pro lokalitu Kraslice.