Alca plast, s.r.o.

ELEKTROÚDRŽBÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
8.11/12.9.2017 - životopis zaslat přes web. stránky www.alcaplast.cz/kariera. Opravy a seřizování strojů, montážních linek a technologických celků (chlazení, vzduchotechnika), komplexní údržba přidělených prostorů. Min. vyučen, obor elektro, praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky, zkušenosti s prací s hydraulikou, vzduchotechnikou a chlazením výhodou, platná vyhláška 50/78 Sb. výhodou, ŘP sk. B výhodou, základy práce na PC výhodou, samostatnost, pečlivost a schopnost technického myšlení. Jednosměnný nebo dvousměnný provoz.
Místo výkonu práce: Břeclav
Volné místo elektroúdržbář pro lokalitu Břeclav.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ELEKTROÚDRŽBÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Alca plast, s.r.o.
Ulice: Lanžhotská 446
Město: Břeclav
PSČ: 690 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Zdenka Hladká
Telefon: +420 519 821 125,z.hladka@alcaplast.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Alca plast, s.r.o.