Asistent/ka ředitele

  • Kladno

Pracovní místo ( Asistent/ka ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
ÚSO vzdělání - stavební zaměření výhodou
- znalost práce na PC - MS Windows, MS Office, výborné komunikativní schopnosti,
- profesionální vystupování, bezúhonnost, samostatnost, pečlivost,
- schopnost týmové spolupráce, ŘP sk.B,
- schopnost organizace své práce s vyhodnocením zpracování dle důležitosti,
Nabízíme:
- zázemí české firmy s více jak dvacetiletou tradicí na trhu, příjemné pracovní prostředí,
- HPP na dobu neurčitou, možnost dalšího profesního růstu - sebevzdělávání,
- motivující mzdové ohodnocení (nástupní mzda se odvíjí od stupně dosaženého vzdělání a praxe),
- zajímavou a samostatnou práci s vysokou mírou seberealizace a spoluodpovědnosti za výsledky práce,
- více info na www.milota.cz
Pracovní náplň:
- asistentské a administrativní činnosti pro vedení společnosti za účelem bezproblémového chodu sekretariátu, zejména tj.
- agenda doručování a odesílání písemností, občasné pracovní pochůzky,
- zajišťování dokumentů a zpracování podkladů pro výběrová řízení,
- zpracování, evidence, správa a archivace dokumentace společnosti,
- velmi úzká spolupráce se zaměstnanci ostatních útvarů zaměstnavatele,
- spolupráce a komunikace s externími partnery, úřady.
Volné místo asistent/ka ředitele pro lokalitu Kladno.