Servisní technik kávovarů

  • Brno

Pracovní místo ( Servisní technik kávovarů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jestli tyto podmínky splňuješ, pošli nám svůj životopis.
Požadované dovednosti
Řidičský průkaz tř. B
CESK, a.s. firma zabývající se vybavení restaurací, barů a restaurací hledá pracovníka na pracovní pozici: SERVISNÍ TECHNIK - kávovary
(Nespresso, DeLonghi, Saeco, Gaggia, San Remo a další.)
Nenabízíme velké peníze, ani vysoké benefity. Nabízíme tvrdou a poctivou práci, a když ukážeš dobré výsledky, získáš lukrativní místo mezi elitou servisních techniků, pro špičkové světové značky.
Náplň práce:
· servis a instalace kávovarů
Požadujeme:
· SŠ nebo vyučený s maturitou (technický obor)
· technicky zdatný (opravy mechanické a elektrické) - slaboproud výhodou /vyhláška výhodou
- VHODNÉ PRO ABSOLVENTY
· profesionální vystupování, komunikativnost, spolehlivost, orientace na zákazníka
· pracovitost, samostatnost, spolehlivost
· požadujeme ŘP skupina B (aktivní řidič)
Nabízíme:
· Odpovědnou a zajímavou práci
· Práci v úspěšné a dynamicky se rozvíjející společnosti
· Stravenky/příspěvek na stravování
· Mobilní telefon
· Nápoje zdarma (káva, nealko)
· Mladý kolektiv
· Základní pracoviště - Brno-Maloměřice
Volné místo servisní technik kávovarů pro lokalitu Brno.