Ing. Tomáš Pardon

Asistent/ka ve financích

Odeslat

Pracovní náplň
V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: prace@jamesgrant.cz. Osobní kontakt výhradně po telefonické domluvě!
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Požadujeme:
o komunikativnost a reprezentativní vystupování,
o samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost,
o Předchozí praxe z oboru finance či zkušenosti z obchodu vítány, ale nejsou podmínkou
o Znalost práce na PC (MS Office)
o ŘP sk. B výhodou nikoliv podmínkou
o Dobré organizační dovednosti

Náplň práce:
o Poskytování poradenského a pojišťovacího servisu
o Oslovování nových i stávajících klientů
o Péče o nové a stávající klienty
o Uzavírání a zpracovávání smluvní dokumentace

Nabízíme:
o Časovou flexibilitu
o Finanční bonusy nad rámec fixní mzdy
o Zázemí stabilní společnosti
o Možnost profesního růstu po zaučení
Volné místo asistent/ka ve financích pro lokalitu Brno.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistent/ka ve financích

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Ing. Tomáš Pardon
Ulice: Kotlářská 789
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Nejezchlebová
E-mail: Lucie Nejezchlebová
Telefon: +420 778 405 718

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Tomáš Pardon