Asistent/ka ve financích

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/ka ve financích ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: prace@jamesgrant.cz. Osobní kontakt výhradně po telefonické domluvě!
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Požadujeme:
o komunikativnost a reprezentativní vystupování,
o samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost,
o Předchozí praxe z oboru finance či zkušenosti z obchodu vítány, ale nejsou podmínkou
o Znalost práce na PC (MS Office)
o ŘP sk. B výhodou nikoliv podmínkou
o Dobré organizační dovednosti

Náplň práce:
o Poskytování poradenského a pojišťovacího servisu
o Oslovování nových i stávajících klientů
o Péče o nové a stávající klienty
o Uzavírání a zpracovávání smluvní dokumentace

Nabízíme:
o Časovou flexibilitu
o Finanční bonusy nad rámec fixní mzdy
o Zázemí stabilní společnosti
o Možnost profesního růstu po zaučení
Volné místo asistent/ka ve financích pro lokalitu Brno.