Samostatná účetní

Pracovní místo ( Samostatná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt osobně Brno, Svatopluka Čecha 44 nebo telefonicky
Zpracování účetnictví pro jednotlivé firmy včetně závěrkových akcí.
ŘP vítán.
Nabízíme: Výborný kolektiv, pružná pracovní doba, možnost vývoje a prodloužení smlouvy.
Volné místo samostatná účetní pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Asistent/ka v přední právní společnosti Jste pečlivá/ý, v administrativě si libujete, a líbilo by se Vám prostředí moderní advokátní společnosti? Domluvíte se alespoň trošku anglicky a německy?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno dnes

HLAVNÍ ÚČETNÍ NEPOŽADUJEME zkušenosti z velkých korporátních společností ani znalost angličtiny, co ovšem POŽADUJEME je perfektní znalost celé problematiky účetnictví, schopnost vést tým účetních, preciznost, systematičnost a férovost!Hledáme HLAVNÍ ...
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno dnes

PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod. Máte zájem získat zkušenosti v oblasti podnikových financí? Jste časově flexibilní? Nabízíme skvělou příležitost získat praxi ve finančním oddělení mezinárodní společnosti.
Grafton Recruitment s.r.o. Roztoky, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera