Samostatná účetní

Pracovní místo ( Samostatná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt osobně Brno, Svatopluka Čecha 44 nebo telefonicky
Zpracování účetnictví pro jednotlivé firmy včetně závěrkových akcí.
ŘP vítán.
Nabízíme: Výborný kolektiv, pružná pracovní doba, možnost vývoje a prodloužení smlouvy.
Volné místo samostatná účetní pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Finance/ HR / Controlling manager - Znojemsko * Kompletní vedení oblasti financí a kontrolingu* Sestavování měsíčních, pololetních, ročních a koncernových závěrek a reportů* Vedení auditů, finančních kontrol* Vedení náboru do společnosti* Komunikace s uchazeči o zaměstnáni a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Znojmo, Plný úvazek, Inzerováno včera

Účetní PRO-BIO je největší český výrobce a zpracovatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin. Podporujeme a rozvíjíme ekologické zemědělství, vracíme tradiční plodiny a biopotraviny do životů lidí. Posilujeme naše řady a otevíráme výběrové řízení na ...
PRO-BIO, obchodní společnost s r.o. Staré Město, Inzerováno včera

Samostatná účetní maloobchodu (faktury přijaté a pokladna). Pracovní pozice: Samostatná účetní maloobchodu (faktury přijaté a pokladna). Požadavky pro zájemce: komunikativnost znalost OS Windows, MS Office Práce na zkrácený úvazek (mzda 10 000 Kč za 4 hodiny) Možnost práce na 6 hodin (při vyšším úvazku ...
RAPO BRNO, s.r.o. Tišnov, Inzerováno včera