Samostatná účetní

Pracovní místo ( Samostatná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt osobně Brno, Svatopluka Čecha 44 nebo telefonicky
Zpracování účetnictví pro jednotlivé firmy včetně závěrkových akcí.
ŘP vítán.
Nabízíme: Výborný kolektiv, pružná pracovní doba, možnost vývoje a prodloužení smlouvy.
Volné místo samostatná účetní pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Interní účetní První kontakt e-mailem. Pracovní pozice je určena pro uchazeče, kteří mají zkušenosti s vedením účetnictví, výhodou je znalost vietnamského jazyka Místo výkonu práce: Nádražní 927/136, 664 51, Šlapanice Volné místo interní účetní pro lokalitu ...
KC GASTRO s.r.o. Šlapanice, Inzerováno včera

Účetní/Vedoucí školní jídelny Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou v ekonomickém oboru, znalost účetnictví příspěvkových organizací, znalost práce na PC Popis práce: PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, zkrácený úvazek, mzda dle praxe Kontakt: Henrichová Ivona Bc., tel.: 776 ...
Mateřská škola Puškinova, Vyškov, příspěvková organizace Vyškov, Inzerováno před 2 dny

Hlavní účetní Požadavky: vzdělání vyučení s maturitou nebo SŠ s maturitou, samostatnost, ochotu učit se, tvořit a zkoušet nové věci, loajalitu vůči zaměstnavateli, praxe v oboru, znalost podvojného účetnictví a právních předpisů vztahujících se k účetnictví a ...
LAZAM CZ s.r.o Vyškov, Inzerováno před 2 dny