Pojišťovací specialista/-ka

  • Rokycany

Pracovní místo ( Pojišťovací specialista/-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rokycany, Masarykovo náměstí č.p. 95
Náplň práce: ve spolupráci s kolegy na přepážkách budete zvát klienty ČSOB na obchodní schůzky pro oblast pojištění. Z portfolia klientů si sami pozvete další zákazníky na schůzky a budete si budovat vlastní portfolio klientů. Pomůžete kolegům na pobočkách se složitějšími obchodními případy a prodejem jednodušších pojišťovacích produktů. Do roka budete specialistou a zkušeným obchodníkem v oblasti pojištění.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, obchodní zkušenost ideálně v oblasti pojištění. Ostatní Vás naučíme, důležitá je pro nás Vaše chuť a motivace!
Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- Kč/měs. Nabízíme Vám jistotu pravidelného příjmu ve formě základní mzdy a měsíčního bonusového systému, pracovní smlouvu, budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí. Naše benefity jdou za obvyklý standard (5-ti týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: cafeterii nastavenou na míru, 3 dny zdravotního volna, mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby, flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co Vám Vaše práce umožní).
Zvýhodněné produkty banky, mobilní tarif s internetem a neomezeným voláním, možnosti kariérního růstu, velmi propracovaný vzdělávací systém, velké množství slev u smluvních partnerů, motivační soutěže s finančním ohodnocením. Pro zaměstnance pořádáme společenské a sportovní aktivity (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
Kontakt e-mailem: p. Pomyjová Klár