PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: vzdělání v jakémkoliv oboru minimálně ukončené středoškolské, kurz Pracovníka v sociálních službách není podmínkou, kladný vztah k seniorům, empatii, iniciativnost, samostatnost, organizační schopnosti, chuť dále se vzdělávat

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, nové, moderní a příjemné pracovní prostředí, dobré platové podmínky, směnný provoz, odborný růst a možnost dalšího vzdělávání, další zaměstnanecké výhody, stravování přímo v zařízení, stáže v jiných zařízeních skupiny Alzheimercentra i v zahraničí

První kontakt: Eva Krůčková tel. 773 377 011, email: vrchni.pisek@alzheimercentrum.cz
Volné místo pracovník v sociálních službách pro lokalitu Písek.