LinkAmerika II., spol. s r.o.

řidič dodávky pro rozvoz drogistického zboží

Odeslat

Pracovní náplň
Přijmeme dva pracovníky pro rozvoz drogistického zboží společnosti LinkAmerika II. spol. s.r.o. v obci Kněževes u Prahy. Náplň práce: pomocné práce ve skladu, příprava a balení zboží, rozvoz zboží dodávkou IVECO Daily po ČR, skladová evidence. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, základy práce na PC, min. praxe 2 roky, reprezentativní vystupování, trestní bezúhonnost, samostatnost, pečlivost. Jednosměnný provoz cca od 8:00-16:30 hod. Nástup ihned. V případě zájmu volejte přímo vedoucího skladu: 220 511 782
Volné místo řidič dodávky pro rozvoz drogistického zboží pro lokalitu Kněževes.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidič dodávky pro rozvoz drogistického zboží

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: LinkAmerika II., spol. s r.o.
Ulice: Na Staré silnici 99
Město: Kněževes
PSČ: 252 68

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Marcoňová
E-mail: Veronika Marcoňová
Telefon: +420 220 514 339

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LinkAmerika II., spol. s r.o.