Administrativní pracovník

Pracovní místo ( Administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Administrativní pracovník - vzdělání středoškolské, možnost i absolvent. Pracoviště Dolní Třebonín. Prac. náplň: administrativní činnost, obvolávání stávajících zákazníků. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Nástup ihned. Mzda 19.000,-- Kč hrubého. Zaměstnanecké ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE Jedná se o HPP - administrativní pracovník/pracovnice v oblasti dopravy, možné i částečný pracovní úvazek. Podmínkou je zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, znalost cizího jazyka (zejména německého). Praxe v oblasti dopravy, ...
DONICAR s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 3 dny

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE znalost práce na PC, praxe v personalistice, příprava faktur, vedení agendy zaměstnanců, znalost NJ/AJ výhodou Volné místo administrativní pracovník/ice pro lokalitu Kamenný Újezd.
MOTO CB s.r.o. Kamenný Újezd, Inzerováno před 5 dny

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE Požadavky: min. středoškolské vzdělání s maturitou, praxe v administrativě či cestovním ruchu (zkušenosti z práce v CK výhodou), znalost AJ slovem i písmem min. na úrovni B1, znalost NJ výhodou, řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič, ...
AGENTURA CHATA TOUR s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 6 dny