Fakturant/ka

Pracovní místo ( Fakturant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Administrativní pracovník - vzdělání středoškolské, možnost i absolvent. Pracoviště Dolní Třebonín. Prac. náplň: fakturace a obvolávání stávajících zákazníků. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Nástup ihned. Mzda 19.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 601 367 526 p. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance

Další volná místa

ŘIDIČ MKD Řidičský průkaz sk. C+E, trestní bezúhonnost, částečná znalost německého jazyka Zam. výhody: osobní odměny Volné místo řidič mkd pro lokalitu České Budějovice.
Angermayr s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Montážní dělník Práce pouze mimo okres PT v rámci ČR a SR Ubytování a dopravu na pracoviště zajistí zaměstnavatel Cestovní náhrady hrazené zaměstnavatelem Telefonicky předem domluvit schůzku Kontakt: Juřica Daniel, tel.: 602180033, e-mail: ...
Koritensky a.s. Prachatice, Inzerováno před 2 dny

Číšník, servírka Číšník, servírka - vzdělání základní. Znalost AJ + NJ a zkušenosti s pozicí číšníka/servírky jsou výhodou. Je požadována flexibilita a spolehlivost. Požadujeme příjemné vystupování, zaškolení probíhá na místě. Pracoviště Dolní Dvořiště. Prac. poměr ...
Trans World Hotels & Enterainment, a.s. Dolní Dvořiště, Inzerováno před 2 dny