MONTYS CZ s.r.o.

Montážní dělník/dělnice - lešenář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Dělnická.
Pracovní náplň: Montáž a demontáž průmyslového lešení.
Požadujeme: Vyučení v oboru, případně v příbuzném oboru (není podmínkou). Lešenářský kurz je výhodou (nikoliv podmínkou). Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, ochota a schopnost pracovat ve výškách (práce ve výškách a nad volnou hloubkou). Očekáváme výkon, kvalitu, plnění termínů, dodržování bezpečnosti při práci, kázeň, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost rychle se učit, důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu.
Nabízíme odpovídající platové ohodnocení a možnost osobního i profesního rozvoje.
První kontakt telefonicky (po - pá 7:00 - 15:30)
Volné místo montážní dělník/dělnice - lešenář/ka pro lokalitu Pardubice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělník/dělnice - lešenář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: MONTYS CZ s.r.o.
Ulice: Dělnická 476
Město: Pardubice
PSČ: 533 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Roman Komínek
E-mail: Roman Komínek
Telefon: +420 720 936 529

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MONTYS CZ s.r.o.