Strážce/ná pro administrativní objekt - Přerov - DPP

Pracovní místo ( Strážce/ná pro administrativní objekt - Přerov - DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Místo výkonu práce Přerov. Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112, pište na e-mail praceatm2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

pracovník/ce přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení Pracoviště: Svatoplukova 519, 698 01 Veselí nad Moravou. Náplň práce: příprava a prodej kebabu. Požadujeme: příjemné vystupování, chuť do práce a časová flexibilita. PP na dva roky, zaměstnanecké benefity. Volné místo pracovník/ce přípravy jídel v ...
Renata Evren Veselí nad Moravou, Inzerováno včera

Knihař / knihařka pomocní Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Náplň práce: zhotovování knižních vazeb všech typů, ručně i na strojích, opravy knižních vazeb, seřizování, obsluhování a běžná údržba knihařských strojů. Praxe v oboru výhodou. Výhody: stravenky Volné ...
Z STUDIO, spol. s r. o. Zlín, Inzerováno včera

Řezači pomocný Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Náplň práce: pomocné práce u řezacího stroje - příprava papíru a řezání papíru, čištění, údržba, praxe výhodou. Výhody: stravenky Volné místo řezači pomocný pro lokalitu Zlín.