MEDICA SEVER s.r.o.

PRAKTICKÝ LÉKAŘ bez atestace

Odeslat

Pracovní náplň
Nestátní zdravotnické zařízení MEDICA SEVER s.r.o. hledá do ordinace praktického lékaře pro dospělé v Pardubicích kandidáty na pozici: Praktický lékař bez atestace
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, schopnost samostatného rozhodování, morální a občanskou bezúhonnost, flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost
Nabízíme: nadstandardní mzdové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti, podporu dalšího vzdělávání, plný pracovní úvazek (možno i kratší dle dohody), pracovní smlouva na dobu neurčitou
Benefity: služební automobil, služební telefon, nadstandardní lékařská péče, vzdělávací kurzy,školení
Nabídky včetně profesního životopisu prosím zasílejte na e-mail: eva.maryskova@medicasro.cz, případně volejte na tel. č. 607 644 969
Volné místo praktický lékař bez atestace pro lokalitu Pardubice.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRAKTICKÝ LÉKAŘ bez atestace

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: MEDICA SEVER s.r.o.
Město: Pardubice

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Maryšková
E-mail: eva.maryskova@medicasro.cz
Telefon: +420 607 644 969

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MEDICA SEVER s.r.o.