OBSLUHA CNC STROJE

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC STROJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:27/12/2017
OBSLUHA CNC STROJE.
Kontakt:
- telefonicky, osobně, e-mailem viz. výše
Volné místo obsluha cnc stroje pro lokalitu Staré Město.

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

Obsluha CNC stroje Požadujeme: - SOU/SOŠ - zkušenosti s obsluhou CNC strojů výhodou - znalost výkresové dokumentace - manuální zručnost - samostatnost - ochota ke směnné práci Nabízíme: - zaměstnanecké výhody (roční bonus, penzijní připojištění, dovolená navíc, ...
Rieter CZ s.r.o. Ústí nad Orlicí, Inzerováno dnes

OBSLUHA CNC FRÉZY MÍSTO VÝKONU: Moravská 2193, Česká Třebová NÁSTUP MOŽNÝ IHNED MZDA: se skládá ze základní mzdy a prémií až do výše 30% + výkonnostní odměny POŽADUJEME: - vyučení ve strojírenském oboru - orientace v technické výkresové dokumentaci - praxe výhodou ...
DRUMEL a Co. s.r.o. Česká Třebová, Inzerováno včera

OBSLUHA CNC FRÉZY + CNC SOUSTRUHU MÍSTO VÝKONU: Moravská č.p. 2193, 560 02 Česká Třebová 2 NÁSTUP MOŽNÝ IHNED MZDA: se skládá ze základní mzdy a prémií až do výše 30% + výkonnostní odměny POŽADUJEME: - vyučení ve strojírenském oboru - orientace v technické výkresové dokumentaci - ...