Vedoucí stavebního referátu

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Vedoucí stavebního referátu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky Mgr. Zuzana Brejchová 352 660 206
- e-mailem: zbrejchova@vez.hsl.justice.cz

Požadujeme:
- vyšší odborné vzdělání
- zdravotní způsobilost
- schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost
- znalost příslušných zákonů (zákon o veřejných zakázkách), znalost práce na PC - WORD,
EXCEL
- orientace v systému portál E-ZAK výhodou
- praxe v zadávání veřejných zakázek a příprava výběrových řízení výhodou

Nabízíme:
- platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 564/2006 Sb.,
10. platová třída + zvláštní příplatek+příplatek za vedení
- dovolená v délce 25 dnů

Strukturovaný životopis zasílejte na email zbrejchova@vez.hsl.justice.cz

Zaměstnanecké výhody:
- vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu
- sociální program-FKSP
- poskytujeme indispoziční volno, odměnu při životním a pracovním výročí
- možnost ubytování
- možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR
- možnosti dalšího vzdělávání
- sportovní vyžití (vlastní tělocvična, sauna)

Pracovní doba: 6.30 - 15.00 hod

Místo výkonu práce: Vězeňská služba České republiky, Věznice Horní Slavkov,
ulice Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov
Volné místo vedoucí stavebního referátu pro lokalitu Horní Slavkov.